Brutalny napad na sklep w Kobyłce. Jednego bandytę zabił właściciel, drugi stanie przed sądem

Horror rozegrał się na początku stycznia tego roku w Kobyłce. Dwóch bandytów napadło na Żabkę przy ul. Wołomińskiej. Jeden z nich zginął od ciosu nożem, który właściciel lokalu zadał w obronie swojej pracownicy. Drugi został zatrzymany i zasiądzie na ławie oskarżonych. Proces rozpocznie się pod koniec maja w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *