83-letni Stanisław z Wrocławia rozpłakał się na Marszu 4 czerwca! Przyjechał dla prawnuków [WIDEO]

Marsz 4 czerwca zgromadził na ulicach Warszawy gigantyczne tłumy. Organizatorzy mówią o poł milionie demonstrantów, inne szacunki wskazują na 250 tys. osób. Jednym z manifestantów na zwołanym przez Donalda Tuska Marszu Wolności był 83-letni pan Stanisław Ortyl z Wrocławia. Podczas rozmowy z obecnym na Marszu 4 czerwca dziennikarzem “Super Expressu” pan Stanisław rozpłakał się i opowiedział, co mu leży na sercu. Zobacz poruszające nagranie wideo.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *