Paulina Smaszcz szokuje słowami pod adresem Kurzajewskiego! “O to walczyłam od wielu miesięcy!”

Paulina Smaszcz nie przestaje zaskakiwać. Wizyta u wnuczki we Włoszech skłoniła ją do kolejnych głębokich przemyśleń na temat byłego męża Macieja Kurzajewskiego. Celebrytka wrzuciła do sieci długie oświadczenie, w którym mówi wprost: wybaczyłam byłemu mężowi jego okropne zachowania wobec mnie. Żeby jednak nie było zbyt kolorowo, Smaszcz wspomina też o pozwach i dużych pieniądzach!

Od zeszłego roku jesteśmy świadkami wojny między Pauliną Smaszcz a Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek. Odkąd prowadzący “Pytanie na śniadanie” w październiku zeszłego roku ujawnili, że od dawna są parą, trafili na celownik Pauliny. Była żona Macieja co chwilę zamieszczała w sieci komentarze dotyczące jej małżeństwa z Kurzajewskim, czy jego relacji z synami. Sprawy przybrały naprawdę poważny obrót, bo do sądu wpłynęły pozwy.

Paulina Smaszcz wybacza byłemu mężowi!

Mimo wielu słów krytyki pod swoim adresem Paulina Smaszcz nie przestała komentować poczynań swojego byłego męża. Można odczuć, że nadal ma do niego żal o to, że jak twierdzi celebrytka, zostawił ją, gdy ta była ciężko chora. Teraz była żona Kurzajewskiego, która właśnie przebywa we Włoszech z wizytą u ich syna i wnuczki, postanowiła okazać mu swoje wielkie serce:

Pragnę powiedzieć, że już wybaczyłam byłemu mężowi jego okropne zachowania wobec mnie. Moja decyzja o rozwodzie była podjęta dawno temu, a przyczyny opisałam w mojej książce mentoringowej, by wyjaśnić sprawę prosto, jasno, klarownie, bez kłamstw

— pisze Smaszcz na Instagramie.

W dalszej części wpisu celebrytka wspomina, że Kurzajewski ma obecnie wspaniałe relacje z ich synami, niejako przypisując sobie ten sukces…

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *