W czwartkowym wydaniu “Dzień dobry TVN” Marcin Prokop przywitał widzów stacji razem z Pauliną Krupińską. Od kilku dni u jego boku brakuje Doroty Wellman. Prezenter telewizyjny zwrócił się do swojej koleżanki z pracy i przekazał ważne informacje.
Marcin Prokop i Dorota Wellman od 2007 r. prowadzą wspólnie “Dzień dobry TVN”. Widzowie stacji nie wyobrażają sobie tego formatu bez udziału ich ulubionych prezenterów. Jednak od kilku dni u boku 46-latka brakuje stałej współprowadzącej. 14 listopada zastąpił ją Damian Michałowski, a dzień później Paulina Krupińska.